Hakkımızda

Yeni nesil uyku ürünleri markası Terapise; bilim, teknoloji, kültürel birikimler ve kullanıcı geribildirimlerini esas alarak seçtiği ve geliştirdiği uyku ürünlerini terapise.com üzerinden müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Vazgeçilmez ilkeleri “faydalı olmak” ve “%100 müşteri memnuniyeti” olan Terapise, Musa Çiçek tarafından 2023 yılında kurulmuştur. Musa Çiçek, 2005 yılında Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun olduktan sonra, 2019 yılına kadar kurumsal firmalarda, yurtdışı ve yurtiçi projelerde mühendislik ve yöneticilik yaparak değerli tecrübeler kazanmıştır. Firma, 2019 yılında yeni nesil uyku ürünleri alanında ihtiyaç olduğunu tespit etmiş, tekstil sektöründen duayen isimleri bünyesine katarak başlıca ürünü olan ağırlıklı yorganların üretimine ve ihracatına başlamıştır. 2023 yılına kadar İstanbul’da üretilen ağırlıklı yorganların tamamı Almanya, Fransa, Finlandiya, İrlanda ve Rusya’ya ihraç edilmiştir.

Terapise, yeni nesil uyku ürünleri markası olarak, kaliteli ve huzurlu bir uyku deneyimi sunmayı amaçlıyor. Markanın başlıca ürünü olan ağırlıklı yorganlar, hem rahatlatıcı hem de sağlık açısından faydalı etkileriyle tanınıyor. Arkasında onlarca saygın uluslararası kurumların yaptığı bilimsel araştırmalar olan, yüksek kaliteli malzemelerle üretilen bu yorganlar, hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük ilgi görüyor. 

Dijitalleşmenin ve teknolojinin arttığı dünyamızda stres, anksiyete, uyku problemleri, dikkat eksikliği gibi sorunların da inanılmaz boyutlara geldiğini gözlemlemekteyiz. Böyle bir dönemde dış kumaşı veya dolgusu ne olursa olsun hafif yorganların kişilerin uykuya kolay geçme ve yeterince sağlıklı uyumada pek de işe yaramadığı resmi kayıtlara göre artan uykusuzluk sorunlarından anlaşılmaktadır. 

Terapise olarak sizlerin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için sürekli olarak yenilikler peşindeyiz. Terapise ile tanışın ve daha sağlıklı, huzurlu bir uyku deneyimi yaşayın.

-

Sevgi ve sağlıkla,

Terapise